Hakkımızda

4C Mühendislik, 1998 yılında, Sedat Kurtaran tarafından Türkiye pazarında henüz tanınmayan, hatta global olarak da yeni sayılabilecek yüksek teknoloji ürünlerinin Türkiye'ye tanıtımı ve zamanla yaygın kullanımını sağlamak üzere kurulmuştur.

4C Mühendislik, ülkemizin tıkanmış gelişme ve kalkınma sürecinin yüksek teknolojilerle üretim yaparak aşılacağına, dünya pazarında rekabet etmek için yeni tasarımların ve markalaşmanın en önemli silah olarak kullanılabileceğine, eğitilmiş insanın en büyük güç olduğuna inanmıştır.

Yedi yıl gibi kısa bir sürede, ülkemize kazandırdığı teknolojilerle, üniversitelerle yaptığı pek çok işbirliği sonucu yetiştirdiği öğrencilerle, firmaların imalat tarzlarını baştan aşağı değiştiren imalat teknikleriyle, sektörel rekabetin global sınırları zorlamasına yol açmıştır. 4C Mühendislik'in Türkiye pazarına tanıttığı Hızlı Prototipleme Sistemleri ve 3 Boyutlu Kuyumculuk Tasarımı ile gelişen Türkiye Kuyumculuk Sektörü dünya sıralamasında üretim hacmi olarak ilk üçe yerleşmiştir. Kuyumculuk alanında, Türkiye pazarı bugün çok çeşitli, daha kaliteli ve daha uygun fiyatlı kuyumculuk ürünleri ile dünyanın en gelişmiş ilk üç pazarından biridir. Yine 4C Mühendislik, Hızlı Prototipleme ile Türk Kuyumculuğunu dünya ihracat sıralamasında ilk ikiye taşıyarak Türk ekonomisine azımsanamayacak bir katkıda bulunmuştur. Bu katkıyı büyütmek için elindeki tüm imkanları kullanmaya devam etmektedir.

4C Mühendislik, Hızlı Prototipleme, 3 Boyutlu Kuyumculuk, Medikal ve Endüstriyel Tasarım, Tasarım Eğitimi ve 200'ü aşkın müşterisine aynı gün içinde ve kesintisiz olarak sağladığı teknik destek ile kendi alanında en yoğun bilgi ve deneyim birikimine, bunun doğal sonucu olarak da Türkiye'de Hızlı Prototipleme Sistemleri pazarının en büyük payına sahiptir. 4C Mühendislik aynı hizmetleri global pazarda da sürdürmektedir.

fake oakleys cheap mlb jerseys Louboutin outlet discontinued mbt shoes discount mlb jerseys Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Shoes Outlet herve leger outlet cheap soccer jerseys Louboutin outlet Louboutin outlet thailand soccer jerseys Christian Louboutin outlet Louboutin outlet wholesale nba jerseys cheap seahawks jerseys