Concept Laser Gmbh ile Metal Parça Üretimi

Concept Laser ile katmanlı metal üretim teknolojisi, metal tozlarının 20- 50 µm kalınlıklarda serilip, 100%  ada prensibi ile eritilerek birleştirilmesi işlemidir. Concept Laser'i diğer lazer sinterleme sistemlerinden ayıran en önemli fark, patentli LaserCUSING® teknolojisidir. LaserCUSING®, SLM (Selective Laser Melting) olarak bilinen üretim teknolojisinin Concept Laser tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş adıdır.

LaserCUSING® teknolojisinde, fiber lazer ışınının bölgesel olarak rastgele farklı noktalara uygulanması anlamına gelen "Adalar" prensibi ile eritme gerçekleşir. Soğumanın ardından malzeme sertleşir. Üretim alanının aşağı doğru ilerlemesiyle yeni katmanlar için yeniden toz serilip eritilerek, katman katman parça üretimi  gerçekleşir.

Concept Laser ile katmanlı üretim, geleneksel üretim metotları ile tek parça şeklinde elde edilemeyen karmaşık geometrilerin üretimini mümkün kılmaktadır. Bu teknoloji ile üretilmiş bir parça iç gerilmesiz olarak elde edilir. Metal tozunun ada prensibi ile tamamen eritilmesi, homojen bir mikroyapı elde edilmesini sağlayarak parça performansını arttırır.

fake oakleys cheap mlb jerseys Louboutin outlet discontinued mbt shoes discount mlb jerseys Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Shoes Outlet herve leger outlet cheap soccer jerseys Louboutin outlet Louboutin outlet thailand soccer jerseys Christian Louboutin outlet Louboutin outlet wholesale nba jerseys cheap seahawks jerseys