Lithoz ile Seramik Parça Üretimi

Lithoz, mevcut teknolojiler ile yüksek performans seramik malzemeden üretilemeyen geometrilerin üretimi, seri üretime eş değer fonksiyonel parça üretimi ve hatta düşük adetli seri üretim parçaları için ekonomik bir üretim teknolojisi sunmaktadır; LCM (Lithography-based Ceramic Manufacturing.). LCM prosesi, homojen seramik parçaları içeren fotopolimer malzemenin selektif kürleştirilmesi prosesine dayanır. Fotopolimer, homojen dağılıma sahip seramik partikülleri birbirine bağlayan bir yapıştırıcı gibi davranır. Post-Proses ile geleneksel toz enjeksiyon kalıplamada olduğu gibi; bağlayıcı çözme, sinterleme basamaklarını içerir ve nihayetinde %100' ye yakın yoğunlukta seramik parçalar elde edilir.

İşlemin en önemli öğesi, son LED teknolojisi sayesinde katmanlar arası bilgilerinin aktarılmasını sağlayan, özel tasarlanmış bir görüntüleme sistemidir. Özel projeksiyon optikleri ile bu yenilikçi görüntüleme tekniği, çok küçük ve ince ayrıntılı parçaların bile üretilmesini sağlar.

fake oakleys cheap mlb jerseys Louboutin outlet discontinued mbt shoes discount mlb jerseys Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Shoes Outlet herve leger outlet cheap soccer jerseys Louboutin outlet Louboutin outlet thailand soccer jerseys Christian Louboutin outlet Louboutin outlet wholesale nba jerseys cheap seahawks jerseys